Finał Okręgowy XXXIII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

Finał Okręgowy XXXIII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

Finał odbędzie się w sobotę 14.04.2018 r. w sali nr 130 na Wydziale Biotechnologii i Ogrodnictwa Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie al. 29 Listopada 54. Rozpoczęcie o godz. 10:00. Wpuszczanie na salę o godz. 9:30. Zawodnicy muszą potwierdzić swoją tożsamość. Należy przedtem sprawdzić czy reprezentant szkoły znajduje się na liście zawodników zakwalifikowanych do finału na stronie internetowej Zarządu Okręgowego Ligi Ochrony Przyrody w Krakowie: http://krakow.lop.org.pl/2018/03/xxxiii-olimpiada-wiedzy-ekologicznej.html

XXXIII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej - Lista uczniów zakwalifikowanych do drugiego etapu - Województwo Małopolskie


XXXIII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej
Województwo Małopolskie
Lista uczniów zakwalifikowanych do drugiego etapu


Lp Nazwisko i imię Adres szkoły Rodzaj szkoły
1 Synowiec Kinga Bochnia 32-700, ul. Krakowska 20 Zespół Szkół Nr3 im.ks. Prof.. J. Tischnera
2 Małek Aleksander Brzesko 32-800, ul. gen. L. Okulickiego 2 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
3 Szymacha Weronika Brzesko 32-800, ul. gen. L. Okulickiego 2 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
4 Duda Patryk Brzesko 32-800, ul. gen. L. Okulickiego 2 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
5 Pawlik Klaudia Chrzanów 32-500, ul.Piłsudskiego 14 I LO
6 Hajdyła Filip Chrzanów 32-500, ul.Piłsudskiego 14 I LO
7 Pamuła Kacper Chrzanów 32-500, ul.Piłsudskiego 14 I LO
8 Tomasik Jaromir Gorlice 38-300, ul. M.Kromera 1 I LO
9 Labut Bartłomiej Gorlice 38-300, ul. Ks. Kard. S. Wyszyńskiego 18 Zespół Szkół Nr 1
10 Osikowicz Joanna Gorlice 38-300, ul. Ks. Kard. S. Wyszyńskiego 18 Zespół Szkół Nr 1
11 Obrzut Piotr Grybów 33-330  Rynek 4 LO
  Cebula Karolina Kalwaria Zebrzydowska 34-130,ul. A. Mickiewicza 9 Zespól Szkół i Placówek Oświatowych
12 Gruca Martyna Grybów 33-330  Rynek 4 LO
13 Matuła Ewa Grybów 33-330  Rynek 4 LO
14 Molus Maciej Jordanów 34-240, ul.Kolejowa 9 Zespół Szkół
15 Kultys Katarzyna Jordanów 34-240, ul.Kolejowa 9 Zespół Szkół
16 Kumala Arkadiusz Kalwaria Zebrzydowska 34-130,ul. A. Mickiewicza 9 Zespół Szkół i Placówek Oświatowych
17 Moskała Dominika Kalwaria Zebrzydowska 34-130,ul. A. Mickiewicza 9 Zespół Szkół i Placówek Oświatowych
18 Sordyl Karol Kęty 32-650, ul. Wyspiańskiego 2 PZ nr 11
19 Matusiak Natalia Kęty 32-650, ul. Wyspiańskiego 2 PZ nr 11
20 Drożdż Wiktor Kraków 30-071, ul. Skarbińskiego 5 VII LO
21 Adamski Przemysław Kraków 31-941,os. Kolorowe 29a XII LO
22 Dubiel Dawid Kraków 31-941,os. Kolorowe 29a XII LO
23 Wójcik Julia Kraków 31-057, ul. Wąska 7 VI LO
24 Wiertel Weronika Kraków 31-057, ul. Wąska 7 VI LO
25 Fasińska Iga Kraków 31-057, ul. Wąska 7 VI LO
26 Wiśniewska Agnieszka Kraków 31-101, ul. Plac na Groblach 9 I LO
27 Makowski Piotr Kraków 31-101, ul. Plac na Groblach 9 I LO
28 Sitek Jakub Kraków 31-050 , ul. Brzozowa 5 Technikum Kształtowania Środowiska przy ZSZ PGNiG
29 Słomczewski Jakub Kraków 31-050 , ul. Brzozowa 5 Technikum Kształtowania Środowiska przy ZSZ PGNiG
30 Gadocha Piotr  Kraków  31-116  ul.Sobieskiego 9 II Liceum Ogólnokształcące
31 Romańska Katarzyna  Kraków  31-116  ul.Sobieskiego 9 II Liceum Ogólnokształcące
32 Jaroń Aleksandra  Kraków  31-128  ul.Karmelicka 45 VIII Prywatne Akademickie Liceum Ogólnokształcące
33 Świątkowski Antoni  Kraków  31-128  ul.Karmelicka 45 VIII Prywatne Akademickie Liceum Ogólnokształcące
34 Suchoń Justyna  Kraków  31-128  ul.Karmelicka 45 Prywatne Gimnazjum Akademickie Nr 6 im. F. Chopina
35 Twardowska Anna  Kraków  31-128  ul.Karmelicka 45 Prywatne Gimnazjum Akademickie Nr 6 im. F. Chopina
36 Czarna Agnieszka  Kraków 31-818 , os. Wysokie 6 III LO im. Jana Kochanowskiego
37 Mądro Julia  Kraków 31-818 , os. Wysokie 6 III LO im. Jana Kochanowskiego
38 Pająk Natalia  Kraków 31-818 , os. Wysokie 6 III LO im. Jana Kochanowskiego
39 Markusiewicz Karolina  Kraków 31-116 , ul. Studencka 12 V LO
40 Bratek Krzysztof  Kraków 31-116 , ul. Studencka 12 V LO
41 Wites Piotr  Kraków 31-116 , ul. Studencka 12 V LO
42 Sikora Anna Kraków 31-948, os. Teatralne 33 XI LO
43 Hardyn Amelia Kraków 31-123, ul. krupnicza 44 Zespół Szkół Chemicznych
44 Krzemińska Małgorzata  Limanowa 34-600 , ul. Orkana 1 I Liceum Ogólnokształcące
45 Mrożek Andrzej  Limanowa 34-600 , ul. Orkana 1 I Liceum Ogólnokształcące
46 Raczek Kamila  Limanowa 34-600 , ul. Orkana 1 I Liceum Ogólnokształcące
47 Rusek Bartosz Liszki 32-060, Piekary 2 IV LO im. Kard. Wyszyńskiego
48 Zdunek Julia Liszki 32-060, Piekary 2 IV LO im. Kard. Wyszyńskiego
49 Mazur Krzysztof Myślenice 32-400, ul. Jagiellońska 8 Zespół  Szkół Nr 1
50 Starowicz Marek Myślenice 32-400, ul. Jagiellońska 8 Zespół Szkół Ogólnokształcących
51 Róg Jadwiga Myślenice 32-400, ul. Żeromskiego 17 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
52 Knapik Daniel Myślenice 32-400, ul. Żeromskiego 17 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
53 Pazdur Natalia Myślenice 32-400, ul. Żeromskiego 17 Zespól Szkół Techniczno- Ekonomicznych
54 Ferenc Piotr Nawojowa 33-335, ul. Podkamienne 8 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
55 Mołodec Paulina Nowy Sącz 33-300, ul. Żeromskiego 16 III LO
56 Przybyłko Szymon Nowy Sącz 33-300, ul. Żeromskiego 16 II LO
57 Filipowicz Maria Nowy Sącz 33-300, ul. Żeromskiego 16 II LO
58 Polaczek Szymon  Nowy Sącz  33-300 ul. Jagiellońska 84 II LO
59 Jeleński Dominik  Nowy Sącz  33-300 ul. Jagiellońska 84 II LO
60 Talar Michał  Nowy Sącz  33-300 ul. Jagiellońska 84 II LO
61 Śliwa Wiktoria Nowy Sącz 33-300, ul. Piotra Skargi 10 Ogólnokształcące Liceum Akademickie Jezuitów
62 Brdej Piotr Nowy Sącz 33-300, ul. Piotra Skargi 10 Ogólnokształcące Liceum Akademickie Jezuitów
63 Adamczyk Aleksandra Nowy Sącz 33-300, ul. Piotra Skargi 10 Ogólnokształcące Liceum Akademickie Jezuitów
64 Kozik Aleksandra Nowy Sącz 33-300, ul. Długosza 5 Zespół Szkół nr1
65 Zabrzeński Bartosz  Nowy Sącz 33-300 ul. Długosza 5 Zespół Szkół  Nr 1
66 Sztaba Karolina  Nowy Sącz 33-300 ul. Długosza 5 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im.J.Długosza
67 Plata Sylwia Nowy Sącz 33-300, ul. Limanowskiego 4 Zespół Szkół
68 Marszałek Dominik Nowy Sącz 33-300, ul. Limanowskiego 4 Zespół Szkół
69 Gacek Dominika Nowy Targ 34-400, ul. Ludźmierska 32 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr2
70 Gąsior Agata  Olkusz  32-300  ul.Polna 8 I LO
71 Wiśniewski Piotr  Olkusz  32-300  ul.Polna 8 I Liceum Ogólnokształcące
72 Pałka Karolina  Olkusz  32-300  ul.Polna 8 I Liceum Ogólnokształcące
73 Januszek Monika Olkusz 32-305 ul. Żeromskiego 1 I Liceum Ogólnokształcące
74 Dobrowolska Dominika Olkusz 32-305 ul. Żeromskiego 1 I Liceum Ogólnokształcące
75 Łydka Wiktoria Olkusz 32-305 ul. Żeromskiego 1 II LO
76 Ścigaj Paweł  Oświęcim  32-600 ul.St.Konarskiego 24 II LO
77 Mańka Gabriela  Oświęcim  32-600 ul.St.Konarskiego 24 II LO
78 Matejko Florentyna  Oświęcim  32-600 ul.St.Konarskiego 24 Powiatowy Zespół nr 1 Szkół Ogólnokształcących im.St.Konarskiego
79 Kadłubek Patrycja Rabka-Zdrój 34-700, ul. Jana Pawła II 41 Powiatowy Zespół nr 1 Szkół Ogólnokształcących im.St.Konarskiego
80 Krygicz Kamila Rabka-Zdrój 34-700, ul. Jana Pawła II 41 Powiatowy Zespół nr 1 Szkół Ogólnokształcących im.St.Konarskiego
81 Kopeć Agnieszka Rabka Zdrój 34-700, ul. Kosciuszki 9 II LO
82 Myjak-Zasadni Albert Stary Sącz 33-340, ul. Daszyńskiego 15 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
83 Zając Franciszek Stary Sącz 33-340, ul. Daszyńskiego 15 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
84 Prusak Hubert Stary Sącz 33-340, ul. Daszyńskiego 15 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
85 Nowak Sylwia Stary Sącz 33-340, ul. Partyzantów 15 LO
86 Szewczyk Michał Stary Sącz 33-340, ul. Partyzantów 15 LO
87 Kachnic Zuzanna Sucha Beskidzka 34-200, ul. T. Semika 1 Zespół Szkół
88 Pawłowska Anna Sucha Beskidzka 34-200, ul. T. Semika 1 Zespół Szkół Ogólnokształcących
89 Koziana Katarzyna Sucha Beskidzka 34-200, ul. T. Semika 1 Zespół Szkół Ogólnokształcących
90 Sroka Paulina Sułkowice 32-440, ul. Szkolna 34 Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcacych
91 Koziołek Karolina Sułkowice 32-440, ul. Szkolna 34 Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcacych
92 Sośnicz Agata Szczucin 33-230, ul. Witosa 2 Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych
93 Zagajek Radosław Szczucin 33-230, ul. Witosa 2 Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych
94 Kawula Adrianna Tarnów 33-100, ul. Brodzińskiego 6 I LO
95 Matzner Magdalena Tarnów 33-100, ul. Brodzińskiego 6 I LO
96 Lach Michał Tarnów 33-101, ul. Norwida 22 IV LO
97 Maciuszek Maciej Tarnów 33-101, ul. Norwida 22 IV LO
98 Kantor Karolina Tarnów 33-101, ul. Norwida 22 IV LO
99 Szczepanik Filip Tuchów 33-170, ul. Jana Pawła II 10 LO
100 Bednarczyk Maria Wadowice 34-100, ul. Mickiewicza 16 LO
101 Kumorek Aleksandra Wadowice 34-100, ul. Mickiewicza 16 LO
102 Caputa Katarzyna Wadowice 34-100, ul. Mickiewicza 16 LO
103 Gibas Agnieszka Wadowice 34-100, ul. Wojska Polskiego 13 Zespół Szkół Ogólnokształcacych
104 Wolska Weronika Wieliczka 32-020, ul. J. Piłsudskiego 18 LO
105 Fecica Daniel Wysowa-Zdrój 38-316, Hańczowa 80 Zespół Szkół Ogólnokształcacych
106 Homa Danuta Wysowa-Zdrój 38-316, Hańczowa 80 Zespół Szkół Ogólnokształcacych
107 Kołodziej Magdalena Wysowa-Zdrój 38-316, Hańczowa 80 Zespół Szkół Ogólnokształcacych
108 Mazgaj Kacper Zakliczyn 32-840, ul. Grobina 57 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. J. Piłsudskiego
109 Majewska Natalia Zakliczyn 32-840, ul. Grobina 57 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. J. Piłsudskiego
110 Soska Karolina Zakliczyn 32-840, ul. Grobina 57 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. J. Piłsudskiego
111 Przywara Grzegorz Bochnia 32-700, pl. Ks. A. Czaplińskiego 1 I LO im. Króla Kazimierza Wielkiego

Ogólnopolski konkurs dla młodzieży szkolnej pod hasłem MÓJ LAS XXXI edycja - 2017/2018

OGÓLNOPOLSKI KONKURS DLA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
pod hasłem
MÓJ LAS
                        XXXI EDYCJA - 2017 /2018                    

            Wyniki oceny prac otrzymanych przez Zarząd Okręgu Ligi Ochrony Przyrody w Krakowie. Konkurs przeprowadzony został w czterech kategoriach wiekowych. Łącznie wpłynęło 109 prac.
Kategoria I -   Mój ulubiony mieszkaniec lasu.
Kategoria II – Runo Leśne i jego mieszkańcy.
Kategoria III –Zwierzęta leśne sprzymierzeńcy czy szkodniki.
Kategoria IV  - Ochrona różnorodności w lasach.

            Lista obejmuje uczestników konkursu, którzy w ocenie Komisji konkursowej LOP powołanej przez Zarząd Okręgu LOP otrzymali największą liczbę punktów.

W kategorii I:
1. Piotr Guściara: Szkoła Podstawowa nr 1 w Szynwałdzie,  Opiekun-Maria Chistek,
   Alicja Flis-Musiał.
2. Maksymilian Trepka: Szkoła Podstawowa nr 1 w Olkuszu , Opiekun Joanna Kocjan tel.
3. Julia Skóra: Szkoła Podstawowa nr 1 w Wolbromiu, Opiekunowie Edyta Kuś,   
    Izabela Klimek
4. Jan Jędor: Szkoła Podstawowa nr 2 w Krzeszowicach, Barbara Śliwa,
5. Roksana Zagała: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kąpielach Wielkich 75a,
    Opiekun Zdzisława Posełek,

            Prace wyróżnione
Marysia Matysik: Szkoła Podstawowa nr 2 w Krzeszowicach, Opiekun  Anna Ochmańska   
Karolina Lizak :Szkoła Podstawowa w Wietrzychowicach, Opiekun-Alicja Kozioł
Gabriela Padula: Szkoła Podstawowa w Tenczynku, Opiekun Anna Skotniczny,
Radosław Lasoń : Zespół Przedszkolno - Szkolny w Podlipiu, Opiekun Marzena Kurek
Michał Laska : Szkoła Podstawowa nr 1 w Szynwaldzie, Opiekun Lucyna Hajduk.

W Kategorii II:
1. Adam Lempart : Szkoła Podstawowa w Harbutowicach, Opiekun Katarzyna Makuch.
2. Wiktor Bryła: Szkoła Podstawowa nr 21, Opiekun Emilia Borowska
3. Julia Knapik: Szkoła Podstawowa w Spytkowicach, Opiekun Renata Mazur.
4. Alicja Firlej : Szkoła Podstawowa nr 61 w Krakowie  Opiekun Lidia Szczukiewicz.
5. Emilia Gardeła: Szkoła Podstawowa nr 1 w Wolbromiu, Opiekun Izabela Klimek, Edyta Kuś,

            Prace wyróżnione
Nela Święch: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4. STO,  Opiekun  Diana Saja.
Marcel Leśniak : Zespól Przedszkolno - Szkolny w Podlipiu,  Opiekun Tomasz Baran.
Maksymilian Ptak: Szkoła Podstawowa w Niedomicach, Opiekun Jadwiga Dziubla.
Oliwia Chmura: Zespół Przedszkolno - Szkolny w Kąpielach Wielkich,
Opiekun, Zdzisława Posełek.
Miłosz Kudlik: Szkoła Podstawowa nr 1 w Wieliczce, Opiekun Monika Kyrc.

W Kategorii  III:
1. Alicja Szumny : Społeczne Gimnazjum nr 7  STO,  w Krakowie,
    Opiekun Agata Stokłosa - Wojtaś.
2. Łucek Weronika: Społeczne Gimnazjum nr 7, STO w Krakowie,
    Opiekun  Agata Stokłosa - Wojtaś
3. Dominika Ptaśnik: Zespół szkoły Podstawowej w Niedomicach, Opiekun Jadwiga Dziubla.
4. Patrycja Kmiecik: Szkoła Podstawowa nr 1 w Szynwałdzie, Opiekun Alicja Flis - Musiał
5. Aleksandra Dzielska: Społeczne Gimnazjum nr 7, w Krakowie,
    Opiekun Agata Stokłosa - Wojtaś.

W  Kategorii  IV:
1. Małgorzata Mizera: I LO w Myślenicach, Opiekun Małgorzata Twardowska.
2. Franciszek Bednarek: III Społeczne Liceum Ogólnokształcące STO w Krakowie
     Opiekun Agata Stokłosa - Wojtaś
3. Angelika Kołodziej: Technikum Architektury Krajobrazu w Nawojowej,
    Opiekun- Joanna Hołowiecka - Plaszczyk.